Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Безпека в Інтернеті

 

Рекомендації МОН: Безпека дітей у цифровому просторі

 


Правила поведінки дітей в соціальних мережах  

Пам'ятка батькам:

Для того, аби навчити сучасних дітей гарним манерам ви не зможете обмежитися лише "будь ласка" і "дякую". У багатьох малюків вже є online-досвід, а після шести років цей досвід стає практично щоденним. Інтернет і сучасні мобільні гаджети створюють нові небезпеки. Дізнайтеся, яких правил вам потрібно навчити свого маленького технаря.

 

 
Освітній серіал "Практична психологія сьогодні: доступно про складне".
Серія 2. Безпечний інтернет.
Інтернет - скарбниця знань та інформації, незмінний інструмент для спілкування та соціалізації. Діти, як найчутчутливіша до інновацій частина суспільства, активно адаптуються до цифрового середовища. Із кожним роком зростає кількість інтернет-користувачів, а також збільшується час, який підлітки проводять в мережі. Однак кількість не означає якість. Тому зараз дуже важливо дати дітям розуміння, що в Інтернеті, як і в реальному житті, треба володіти цифровою грамотністю.

 

 

 

 Інтернет для батьків
Ми - батьки. Люди дорослі й статечні, ми часом зі щирим здивуванням запитуємо себе й навколишніх: і що вони - наші діти - знайшли для себе такого привабливого в тому Інтернеті? Чому ладні годинами просиджувати, втупившись в екран монітора, витрачати свій реальний час на світ нереальний, створений примхливим сплетінням електронного павутиння? Щоб зрозуміти, спробуйте самі хоча б одного разу "пірнути" у віртуальний всесвіт. Пройдіться його магістралями й манівцями - це не буде марно втрачений час, бо світ інформації завжди має для кожного з нас свої сюрпризи й відкриття.