Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області


Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі. saksaganvo.dp.ua

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вступ до школи

 Шановні мешканці міста!
Ласкаво просимо Вас на навчання до 
КРИВОРІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 122 !

 

До уваги батьків майбутніх першокласників-2020 року

 

Адміністрація КЗШ №122 повідомляє всіх мешканців території обслуговування коли та прилеглих територій про те, що розпочинається набір дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік з 27 квітня по 31 травня 2020 року. 


Повна назва закладу - Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.


матеріали сайту uokr.dnepredu.com

З 27 квітня до 31 травня 2020 року заклади загальної середньої освіти міста Кривого Рогу розпочинають прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2020/2021 навчальний рік.

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Згідно з даним документом, якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у перших класах закладу, то не пізніше 01 червня зараховуються усі діти, документи яких були подані у заклад. Якщо ж станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:

до 01 червня включно зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);

до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до норм чинного законодавства.

Ураховуючи, що обмежувальні заходи на період карантину унеможливлюють особисте подання Вами необхідних документів до школи, рекомендуємо скористатися дистанційним засобом подачі заяви для вступу Вашої дитини до 1 класу зручним для Вас способом.

І спосіб

Зареєструватися в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням  https://school.isuo.org/ 

1. Зайти на сайт і зареєструватись   (додаток 1)

2. Обрати з переліку бажаний заклад загальної середньої освіти.

3. Створити заявку на вступ дитини до вибраної школи.

4. Після опрацювання школою заяви і зарахування до першого класу вам повідомлять про це на вказану вами при реєстрації електронну пошту.

додаток 1

 


 

ІІ спосіб

 

Відправити на електронну адресу закладу [email protected]  такі скановані копії документів:

- заяву одного з батьків дитини  (додаток 2);

- свідоцтво про народження дитини;

- медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (за можливістю або після завершення карантину);

- документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка про місце реєстрації дитини або одного з її батьків або інший документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.

 

Звертаємо увагу! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає.

Відповідальна особа:  Міняйленко Анна Гаврилівна тел. 0964507583


 

Додаток 2

 


Території обслуговування КЗШ № 122

 

 

 

 

Форма:

 

шкільна (колір чорний);  спортивний костюм, футболка біла, кросівки, кеди або інше спортивне взуття на шнурках.