Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Адміністрація школи

Виконуюча обов'язки директора школи

ФЕДОРИНОВА Наталія Євгеніївна

 

Менеджер освіти та педагог-новатор. У 1990 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «математика із додатковою спеціальністю фізика», у 2017 році здобула у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського ступінь спеціаліста з менеджменту організацій та адміністрування.

З 1991 року працює у Криворізькій загальноосвітній школі № 122 на посадах вчителя фізики та математики (1991-2001рр), заступника директора з НВР (2002р.). У 2002 році призначена на посаду директора закладу.

У 2010 році – лідер освіти Дніпропетровщини; з 2015 року – модератор Міської школи молодого директора; з 2008 року – відповідальний керівник базового пункту проходження ЗНО.

Співавтор експериментального закладу освіти «Демократична школа відповідального громадянства суспільства сталого розвитку», постійний учасник освітянських виставок «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти України». Керівник робочих груп Всеукраїнської програми «Демократична школа» та обласної дослідно-експериментальної роботи «Інтегрування випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес».

Федоринова Н.Є. – автор понад 25 статей та доповідей з теорії та методики виховання, інноваційних підходів управління освітою, в т.ч. – 1 колективної монографії.

За високу педагогічну майстерність присвоєна вища кваліфікаційна категорія та педагогічне звання «учитель-методист». Нагороджена Почесною Грамотою МОН України, грамотами департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА та грамотами й подяками управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Прийом громадян: понеділок з 8.30 до 16.30 

 


 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

/навчально-методична діяльність/

 

МІНЯЙЛЕНКО Анна Гаврилівна

 

У 1977 році здобула у Київському державному університеті імені Тараса Шевченка вищу освіту за спеціальністю «філолог, українська мова та література; викладач». З 1986 року працює на посаді заступника директора з НВР, учителя української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122. За високий професіоналізм Анні Гаврилівні встановлено вищу кваліфікаційну категорію та присвоєно педагогічне звання «учитель-методист».

У 2010 увійшла до «100 кращих «Лідери освіти Дніпропетровщини». Матеріали з досвіду роботи занесено до каталогу «Освітянська  спадщина Придніпров’я». У 2012 році стала призер Всеукраїнського конкурсу «Історія успіху вчителів, що проходили курси «Intel». Учасник конкурсу обласної виставки-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015», представила  методичний посібник  «Організаційно-методичне забезпечення свідомого і системного використання самоаналізу та стимулювання самоосвіти в професійній діяльності вчителів».  

У 2013-2016 рр. – керівник  Міської школи  молодого керівника.                                

Міняйленко А.Г. – автор 6 наукових та методичних публікацій, в т.ч.  колективної монографії «Гармонізація інтелектуального та емоційного факторів навчання у забезпеченні якісної освіти учнів».

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (1996 рік), Почесними Грамотами МОН України (1991, 2006 року), грамотами департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА та грамотами й подяками управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Прийом громадян: вівторок із 8.30 до 16.30

 


Заступник директора з навчально-виховної роботи

/науково-інноваційна діяльність/

Синиця Олександра Сергіївна

У 2019 році завершила навчання у Криворізькому державному педагогічному університеті за спеціальністью «Математика*(додаткова інформатика)» (Бакалавр). З вересня 2019 року – вчитель інформатики та заступник директора з НВР Криворізької загальноосвітньої школи № 122.

 Серйозно і відповідально ставлюсь до роботи, прагну до підвищення рівня знань, і як результат – маю достатньо високий рівень успішності.     Активно брала участь у різноманітних спортивних змаганнях. З 2015 по 2018 рік входила до складу команди з аеробіки. Це свідчить про добру фізичну підготовку. Брала не тільки активну участь, а і була організатором у різних заходах університету, такі як: «Бал першокурсника», «День народження ФМФ» і фестивалю «Студентська весна». Маю гарний смак у підготовці декорацій, афіш, білетів та святкових стіннівок. 
        З 2016 р. входила до складу студентської ради фізико-математичного факультету, голова сектору зовнішніх зв’язків. З 2017 р. посіла на посади секретаря студентської ради університету та голови студентської ради фізико-математичного факультету, що свідчить про відповідальне ставлення до роботи та лідерські якості.

Нагороджена грамотою Криворізького міського голови за ініціативність, високі показники в навчанні, науковій і громадській діяльності, особистий внесок у розвиток молодіжного руху. 

Прийом громадян: п’ятниця із 15.00 до 16.30

 


Заступник директора з виховної роботи

БЕЗРУКАВА Людмила Іванівна

У 1986 році закінчила Олександрійське культурно-освітнє училище, де їй було присвоєно кваліфікацію «клубний працівник, керівник самодіяльного театрального колективу». Вищу освіту здобула у Кіровоградському державному  педагогічному  інституті ім. В.Винниченка, за спеціальністю «учитель української мови та літератури» (1993р).

На посаді заступника директора з виховної роботи працює з 2011 року. Поширює досвід своєї роботи через участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель-новатор-2016», всеукраїнському семінарі музейної справи, у ІІ Всеукраїнській конференції «Комунікативні стратегії сучасної школи», Всеукраїнській  науково-практичній  конференції «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Переможець міського конкурсу «Срібний Пегас», присвяченого 25-річчю альманаху «Саксагань». Член журі районних і міських  творчих та інтелектуальних  конкурсів.

Активно веде волонтерську діяльність: налагодила плідну співпрацю із Саксаганською районною організацією ветеранів, громадськими організаціями   «Жіноча сотня. Кривий Ріг», «Сприяння Збройним Силам України та Національній гвардії України», козаками Інгульської паланки війська Запорізького низового українського козацтва,  із керівництвом  в/ч 3011,17-ї танкової бригади, журналістами ТРК «Рудана», акторами та адміністрацією міського академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Шевченка, театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху», адміністрацією та творчим колективом ПК «Мистецький», членами Спілки письменників Криворіжжя, Міським центром зайнятості.

За високу педагогічну майстерність Безрукавій  Л.І. присвоєна вища кваліфікаційна категорія. Нагороджена грамотою департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА та грамотами й подяками управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.