ВУЗ ШАГ
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської областіВідділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі. saksaganvo.dp.ua

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини


30 жовт. 2018
Увага!
Новини Криворізької загальноосвтньої школи І-ІІІ ступенів № 122 знаходяться тут

24 жовт. 2018
Екскурсія до Першого міського
Екскурсія до Першого міського з 8-Б. Школярі дізналися про професії звукорежисера, монтажера, оператора, графічного дизайнера, випускаючого редактора й звісно журналіста. Школярі запропонували багато ідей для подальшої співпраці з телеканалом.

24 жовт. 2018
Безпечний інтернет
Нова порція Переможців!

24 жовт. 2018
Інноватика в сучасній освіті
Michel Alyokhin з Натал'єю Федориновою. Адміністратор · 20 год 23 жовтня 2018 року на Х-ій Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті" у рамках конференції "Міжнародне співробітництво та інтеграція в освітній галузі міста Кривого Рогу" директор школи Федоринова Наталія Євгеніївна презентувала доповідь "Міжнародна діяльність як можливості Нової української школи", де поділилась напрацюваннями

16 жовт. 2018
Вітаємо!
Команда "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" рада повідомити, що ваш навчальний заклад став учасником Програми! Ваша мотивація та рішучість нас дуже надихають.

13 жовт. 2018
УВАГА!
Важлива інформація

Всі новини

Музей

Музейна кімната «ім. Героя Радянського Союзу Невпряги М. Т.»

 

 

6 грудня 2011 року у нашій школі відбулось урочисте відкриття музейної кімнати. 

              Директор школи Федоринова Наталія Євгенівна зазначила: "Що ідея започаткувати музейну-кімнату виникла давно, зайшовши до якої, кожен охочий міг би ознайомитись із фотодокументальними, публіцистичними, архівними матеріалами задля збереження у пам’яті нащадків тодішніх подій героїчної та драматичної минувшини. Цілком закономірно, і навіть символічно, що 6 грудня  – у День збройних сил України, наш задум став реальністю”. 

            Право урочистого перерізу стрічки було надано Герою Радянського Союзу Невпрязі Миколаю Тимофійовичу і учням 4 класу Михайленко Маргариті та Приходьку Владиславу, після чого усіх учасників урочистого заходу запросили до музейної-кімнати для ознайомлення із експозиціями та прийняти участь у першій екскурсії. 

 

  В музейній-кімнаті є такі експозиційні розділи:

 

1. "Українська хатина"

 

2. "Ми про це ніколи не забудем"

 

 

3. "Моє місто"