Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області







Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті Кривому Розі. saksaganvo.dp.ua

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Новини


30 жовт. 2018
Увага!
Новини Криворізької загальноосвтньої школи І-ІІІ ступенів № 122 знаходяться тут

24 жовт. 2018
Екскурсія до Першого міського
Екскурсія до Першого міського з 8-Б. Школярі дізналися про професії звукорежисера, монтажера, оператора, графічного дизайнера, випускаючого редактора й звісно журналіста. Школярі запропонували багато ідей для подальшої співпраці з телеканалом.

24 жовт. 2018
Безпечний інтернет
Нова порція Переможців!

24 жовт. 2018
Інноватика в сучасній освіті
Michel Alyokhin з Натал'єю Федориновою. Адміністратор · 20 год 23 жовтня 2018 року на Х-ій Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті" у рамках конференції "Міжнародне співробітництво та інтеграція в освітній галузі міста Кривого Рогу" директор школи Федоринова Наталія Євгеніївна презентувала доповідь "Міжнародна діяльність як можливості Нової української школи", де поділилась напрацюваннями

16 жовт. 2018
Вітаємо!
Команда "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" рада повідомити, що ваш навчальний заклад став учасником Програми! Ваша мотивація та рішучість нас дуже надихають.

13 жовт. 2018
УВАГА!
Важлива інформація

Всі новини

Вітаємо!

16 жовт. 2018
Команда "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів" рада повідомити, що ваш навчальний заклад став учасником Програми! Ваша мотивація та рішучість нас дуже надихають.

Інформуємо про подальші кроки, які нам з вами необхідно зробити: 1. На офіційному сайті закладу освіти або у ваших соціальних мережах зробіть публікацію про те, що ви стали учасниками Програми. У публікації коротко опишіть, які здорові активності ви хотіли б проводити у цьому навчальному році. Рекомендуємо додати фото або зробити публікацію у форматі відеозвернення, використовуючи хештег #HealthySchools_UA. Ми очікуємо від вас регулярних публікацій протягом всього періоду Програми. Подавайте гарний приклад іншим навчальним закладам країни! 2. Перегляньте розділ Корисні матеріали на сайті Програми - http://healthy-schools.org.ua. Там ми будемо залишати рекомендації та цікаві матеріали, які ви можете використовувати. 3. Вже у цю середу (17.10) о 16:00 ми проведемо для вас вебінар, на якому розкажемо про те, у якому форматі потрібно подавати звіти та як вимірювати вплив ваших активностей на здоров’я школярів. Також розповідатимемо про ключові критерії перемоги у конкурсі. Вебінар буде проходити на каналі Програми у мережі YouTube. Завтра додатково надішлемо вам посилання та трансляцію. Відео також буде доступно після завершення вебінару. Проте рекомендуємо долучатись онлайн, щоб мати змогу поставити запитання організаторам. Не пропустіть! 4. До 30 жовтня ваша школа вже має подати перший звіт, заповнивши відповідну форму на сайті проекту. Звіти, які потрібно надсилати кожні два тижні, є критерієм вашої участі у Програмі. У Фіналі Конкурсу за головний приз матимуть змогу змагатись лише ті заклади освіти, які надсилали звіти протягом усього періоду Програми. Якість поданих звітів оцінюватиметься окремо і впливатиме на загальний бал у Фіналі. 5. Починайте реалізовувати ваш план здорових активностей просто зараз, ми віримо у вас!

З повагою, Тетяна Козловська, координаторка Програми +38 098 51 01 794 healthy.schools.ua@gmail.com